Diskusná téma: Futbal 2009/10

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


   Fotogaléria fotoliptsport

I. trieda dospelí
1.1.OFC L. SLIAČE1125
2.Lisková1123
3.Lipt.Ján1122
4.Bešeňová1121
5.Demänová1119
6.Pribylina1119
7.Smrečany Žiar1117
8.Svätý Kríž1116
9.Švošov1115
10.Jamník1114
11.Lipt.Teplá1111
12.Kvačany1110
13.Beňadiková114
14.Biely Potok113

DELEGAČNÝ LIST č. 12/2010-11

Dospelí I. trieda 12. kolo 24.10.10 o 14.00 h.

Sv.Kríž - Kvačany 10.30 Lauček Oravec Makuchová - Pozor, Smreč.Žiar - Beňadiková Smatana Michnik Lisý - Klepáč, Pribylina - B.Potok Novota D. Sekej Krčula, L.Ján - Jamník Oravec Lauček Makuchobá - Galko, Bešeňová - L.Teplá 10.30 Tomo Kružliak Nemec - Makovický, Demänová - Lisková Gloss Ľ.Sekej Mikulová - Jacko, Švošov - L.Sliače Žuffa st. Šavrtka Žuffa ml. - Poliak

Dospelí II. trieda 12. kolo 24.10.10 o 14.00 h.

Iľanovo - Ľubeľa Petrík J.Drahovský Štrbka - Chovan, L.Kokava - L.Lúžna Svrčan Michalička Dudáš, Východná - Podtureň Matula Urban Šimovič - Danko, L.Štiavnička - Bobrovec E.Drahovský Rúčka Balázsik - Chovanko, P.Ľupča - Komjatná Kružliak Tomo Burdel, Gálovany - L.Revúce Lintner Bruncko Šimun, Hubová - Hybe Roštek Gallo Hušťa - Mertoš,

Dorast I. trieda 12. kolo 23.10.10 o 14.00 h.

Kvačany - Iľanovo Novota Morávka, Ludrová - Hubová Nemec Sloboda, Hrboltová - L.Štiavnica Roštek Janovec, Bobrovec - B.Potok Ľ.Sekej Oravec, Smreč.Žiar - Dúbrava Lintner Császari, L.Lúžna - Švošov Jurčina Svrčan, Lúčky - Sv.Kríž Lištiak Džuka

Žiaci I. trieda 12. kolo 23.10.10 o 11.30 h.

Iľanovo - Palúdzka 24.10. Štrbka J.Drahovský, Ludrová - Černová 24.10. Pál Tholt, Dúbrava - B.Potok 24.10. Pašák Podhorský, Likavka - Bobrovec 24.10. Džuka Bella, L.Štiavnica - Ľubochňa 24.10. Jurčina Pilch, L.Osada - L.Revúce Pašák Pilch, Lisková - L.Sliače 24.10. Janovec Podhorská,

Žiaci II. trieda 10. kolo 23.10.10 o 11.30 h.

Smreč.Žiar - L.Kokava 24.10. Lisý Michnik, Pribylina - Dovalovo 24.10. Krčula D.Sekej, Ondrašová - Jamník Kružliak, Východná - Beňadiková 24.10. Šimovič, Demänová - Hybe 24.10. Ľ.Sekej, L.Ondrej - K.Lehota Žuffa ml.

Kormanov pohár 7. kolo 21.10.10 o 15.30 h.

A: Lisková - Ľubochňa Pilch, Sliače - Kalameny Veselovský, L.Teplá - L.Lúžna Podhorský, B: Palúdzka - Dúbrava Tomo, Bobrovec - Z.Poruba Žuffa ml. Iľanovo - Demänová Ľ.Sekej, Východná - L.Mikuláš Novota

SsFZ

Dorast IV. liga 23.10.10 o 14.00 h.

Z.Poruba - Stráňavy AR 1 Krčula

Dorast V. liga 23.10.10 o 14.00 h.

Ľubochňa - Sučany A1 Balázsik, Lisková - O.Veselé A1 Gloss

Jaroslav Vaňo Vladimír Hubka

predseda LFZ sekretár LFZ

Liptsport © 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode