Vyhľadávanie


   Fotogaléria liptsport

4.liga ZA

 

Vylosovanie - IV. liga ZA - ročník 2011/12


1.

ŠK Javorník Makov

 

2.

ŠK Tvrdošín

 

3.

Tatran Oravské Veselé

 

4.

Oravan Oravská Jasenica

 

5.

ŠKM Liptovský Hrádok

 

6.

Slovan Skalité

 

7.

KINEX Bytča

 

8.

Tatran Bytčica

 

9.

OŠK Baník Stráňavy

 

10.

Tatran Sučany

 

11.

FK Predmier

 

12.

TJ Družstevník Belá

 

13.

REaMOS Kysucký Lieskovec

 

14.

Fatran Dolná Tižina

 

 

1. kolo - Ne 7.8. o 16:30

Makov

-

D. Tížina

 

Tvrdošín

-

K. Lieskovec

 

O. Veselé

-

Družstevník Belá

 

O. Jasenica

-

Predmier

 

L. Hrádok

-

Sučany

 

Skalité

-

Stráňavy

 

Bytča

-

Bytčica

 

2. kolo - Ne 14.8. o 16:30

D. Tížina

-

Bytčica

 

Stráňavy

-

Bytča

 

Sučany

-

Skalité

 

Predmier

-

L. Hrádok

 

Družstevník Belá

-

O. Jasenica

 

K. Lieskovec

-

O. Veselé

 

Makov

-

Tvrdošín

 

3. kolo - Ne 21.8. o 16:00

Tvrdošín

-

D. Tížina

 

O. Veselé

-

Makov

 

O. Jasenica

-

K. Lieskovec

 

L. Hrádok

-

Družstevník Belá

 

Skalité

-

Predmier

 

Bytča

-

Sučany

 

Bytčica

-

Stráňavy

 

4. kolo - Ne 28.8. o 16:00

D. Tížina

-

Stráňavy

 

Sučany

-

Bytčica

 

Predmier

-

Bytča

 

Družstevník Belá

-

Skalité

 

K. Lieskovec

-

L. Hrádok

 

Makov

-

O. Jasenica

 

Tvrdošín

-

O. Veselé

 

5. kolo - Ne 4.9. o 15:30

O. Veselé

-

D. Tížina

 

O. Jasenica

-

Tvrdošín

 

L. Hrádok

-

Makov

 

Skalité

-

K. Lieskovec

 

Bytča

-

Družstevník Belá

 

Bytčica

-

Predmier

 

Stráňavy

-

Sučany

 

6. kolo - Ne 11.9. o 15:30

D. Tížina

-

Sučany

 

Predmier

-

Stráňavy

 

Družstevník Belá

-

Bytčica

 

K. Lieskovec

-

Bytča

 

Makov

-

Skalité

 

Tvrdošín

-

L. Hrádok

 

O. Veselé

-

O. Jasenica

 

7. kolo - Ne 18.9. o 15:00

O. Jasenica

-

D. Tížina

 

L. Hrádok

-

O. Veselé

 

Skalité

-

Tvrdošín

 

Bytča

-

Makov

 

Bytčica

-

K. Lieskovec

 

Stráňavy

-

Družstevník Belá

 

Sučany

-

Predmier

 

8. kolo - Ne 25.9. o 15:00

D. Tížina

-

Predmier

 

Družstevník Belá

-

Sučany

 

K. Lieskovec

-

Stráňavy

 

Makov

-

Bytčica

 

Tvrdošín

-

Bytča

 

O. Veselé

-

Skalité

 

O. Jasenica

-

L. Hrádok

 

9. kolo - Ne 2.10. o 14:30

L. Hrádok

-

D. Tížina

 

Skalité

-

O. Jasenica

 

Bytča

-

O. Veselé

 

Bytčica

-

Tvrdošín

 

Stráňavy

-

Makov

 

Sučany

-

K. Lieskovec

 

Predmier

-

Družstevník Belá

 

10. kolo - Ne 9.10. o 14:30

D. Tížina

-

Družstevník Belá

 

K. Lieskovec

-

Predmier

 

Makov

-

Sučany

 

Tvrdošín

-

Stráňavy

 

O. Veselé

-

Bytčica

 

O. Jasenica

-

Bytča

 

L. Hrádok

-

Skalité

 

11. kolo - Ne 16.10. o 14:00

Skalité

-

D. Tížina

 

Bytča

-

L. Hrádok

 

Bytčica

-

O. Jasenica

 

Stráňavy

-

O. Veselé

 

Sučany

-

Tvrdošín

 

Predmier

-

Makov

 

Družstevník Belá

-

K. Lieskovec

 

12. kolo - Ne 23.10. o 14:00

D. Tížina

-

K. Lieskovec

 

Makov

-

Družstevník Belá

 

Tvrdošín

-

Predmier

 

O. Veselé

-

Sučany

 

O. Jasenica

-

Stráňavy

 

L. Hrádok

-

Bytčica

 

Skalité

-

Bytča

 

13. kolo - Ne 30.10. o 14:00

Bytča

-

D. Tížina

 

Bytčica

-

Skalité

 

Stráňavy

-

L. Hrádok

 

Sučany

-

O. Jasenica

 

Predmier

-

O. Veselé

 

Družstevník Belá

-

Tvrdošín

 

K. Lieskovec

-

Makov