Vyhľadávanie


   Fotogaléria liptsport

Diskusná téma: Futbal 2009/10

Neboli nájdené žiadne príspevky.

I. trieda dospelí
1.1.OFC L. SLIAČE1125
2.Lisková1123
3.Lipt.Ján1122
4.Bešeňová1121
5.Demänová1119
6.Pribylina1119
7.Smrečany Žiar1117
8.Svätý Kríž1116
9.Švošov1115
10.Jamník1114
11.Lipt.Teplá1111
12.Kvačany1110
13.Beňadiková114
14.Biely Potok113

DELEGAČNÝ LIST č. 12/2010-11

Dospelí I. trieda 12. kolo 24.10.10 o 14.00 h.

Sv.Kríž - Kvačany 10.30 Lauček Oravec Makuchová - Pozor, Smreč.Žiar - Beňadiková Smatana Michnik Lisý - Klepáč, Pribylina - B.Potok Novota D. Sekej Krčula, L.Ján - Jamník Oravec Lauček Makuchobá - Galko, Bešeňová - L.Teplá 10.30 Tomo Kružliak Nemec - Makovický, Demänová - Lisková Gloss Ľ.Sekej Mikulová - Jacko, Švošov - L.Sliače Žuffa st. Šavrtka Žuffa ml. - Poliak

Dospelí II. trieda 12. kolo 24.10.10 o 14.00 h.

Iľanovo - Ľubeľa Petrík J.Drahovský Štrbka - Chovan, L.Kokava - L.Lúžna Svrčan Michalička Dudáš, Východná - Podtureň Matula Urban Šimovič - Danko, L.Štiavnička - Bobrovec E.Drahovský Rúčka Balázsik - Chovanko, P.Ľupča - Komjatná Kružliak Tomo Burdel, Gálovany - L.Revúce Lintner Bruncko Šimun, Hubová - Hybe Roštek Gallo Hušťa - Mertoš,

Dorast I. trieda 12. kolo 23.10.10 o 14.00 h.

Kvačany - Iľanovo Novota Morávka, Ludrová - Hubová Nemec Sloboda, Hrboltová - L.Štiavnica Roštek Janovec, Bobrovec - B.Potok Ľ.Sekej Oravec, Smreč.Žiar - Dúbrava Lintner Császari, L.Lúžna - Švošov Jurčina Svrčan, Lúčky - Sv.Kríž Lištiak Džuka

Žiaci I. trieda 12. kolo 23.10.10 o 11.30 h.

Iľanovo - Palúdzka 24.10. Štrbka J.Drahovský, Ludrová - Černová 24.10. Pál Tholt, Dúbrava - B.Potok 24.10. Pašák Podhorský, Likavka - Bobrovec 24.10. Džuka Bella, L.Štiavnica - Ľubochňa 24.10. Jurčina Pilch, L.Osada - L.Revúce Pašák Pilch, Lisková - L.Sliače 24.10. Janovec Podhorská,

Žiaci II. trieda 10. kolo 23.10.10 o 11.30 h.

Smreč.Žiar - L.Kokava 24.10. Lisý Michnik, Pribylina - Dovalovo 24.10. Krčula D.Sekej, Ondrašová - Jamník Kružliak, Východná - Beňadiková 24.10. Šimovič, Demänová - Hybe 24.10. Ľ.Sekej, L.Ondrej - K.Lehota Žuffa ml.

Kormanov pohár 7. kolo 21.10.10 o 15.30 h.

A: Lisková - Ľubochňa Pilch, Sliače - Kalameny Veselovský, L.Teplá - L.Lúžna Podhorský, B: Palúdzka - Dúbrava Tomo, Bobrovec - Z.Poruba Žuffa ml. Iľanovo - Demänová Ľ.Sekej, Východná - L.Mikuláš Novota

SsFZ

Dorast IV. liga 23.10.10 o 14.00 h.

Z.Poruba - Stráňavy AR 1 Krčula

Dorast V. liga 23.10.10 o 14.00 h.

Ľubochňa - Sučany A1 Balázsik, Lisková - O.Veselé A1 Gloss

Jaroslav Vaňo Vladimír Hubka

predseda LFZ sekretár LFZ